Matikář - naučíme matematiku. Každého.
Betano.cz - nová česká sázková kancelář

Co je nového

14. července 2019Koncerty

Přidal jsem stránku koncertů.

15. srpna 2016Opravy

Trošku jsem poupravil chybky v kódu a zobrazení, co jsem našel, zpěvník by měl běhat rychlej. Taky jsem vyhodil pohlednice, moc se nevyužívaly. Trochu jsem si pohrál se statistikami a přidal možnost olajkovat každou písničku.

8. července 2016Zakoupen program Premium

Rozhodl jsem se dát zpěvník trochu dohromady a taky objednat a zaplatit program Premium. Díky tomu byl hlavně poměrně značně navýšen prostor pro databázi (z 20 MB na 200 MB). Díky tomu můžu přidávat další obsah a taky (aspoň doufám) ho už nikdo nesmaže.

Zpěvník je moje srdeční záležitost, nejstarší smysluplně vytvořený web. Proto jsem se oželel těch pár stovek pro vylepšní. Pokud byste chtěli ocenit mou práci, tak máte možnost:

  • Poslat mi nějaký ten bakšiš přes PayPal v levém sloupci.
  • Zaregistrovat se přes můj odkaz na serveru ziskejte.cz. Což tedy není vůbec špatná věc. Díky tomu se vám vrátí pár procent při nákupech přes kdejaký e-shop a slevový portál. Stačí při nákupu jít na ten e-shop zase z jejich odkazu.
  • Pokud chcete mít web, zaregistrujte si hosting (opět přes můj odkaz) na savana.cz. Já tam hostuju několik domén a jsem spokojen.
  • Dejte odkaz na tenhle zpěvník na váš web.
  • Olajkujte zpěvník – v levém sloupci.

2. července 2016Výpadek zpěvníku

Po několika týdnech jsem se podíval na zpěvník a zjistil, že je smazán. Po příčinách jsem nepátral, freehosting má v podmínkách bez upozornění a bez vysvětlení možnost web smazat, což se stalo. Nejsem si vědom, že bych cokoliv porušoval.

Naštěstí (a celkem s podivem) jsem našel zálohu dat, takže jsem během jednoho dne uvedl vše do (téměř) původního stavu. Záloha byla stará několik týdnů a změny provedené potom byly a jsou nenávratně pryč.

Viditelnou jizvou je nahrazení diakritiky otazníky v knize návštěv. S tím nic nenadělám, musel bych to přepsat.

Výpadek trval asi čtrnáct dní a během té doby samozřejmě výrazně klesla návštěvnost.

Poučení: je opravdu dobré zálohovat :-)