Matikář - naučíme matematiku. Každého.
Betano.cz - nová česká sázková kancelář

Doporučené odkazy

Casio Hodinky na WWW.HODINKY.CZ Kosmetika Avon PARFÉMY - VÝRAZNÉ SLEVY - WWW.PARFEMY.CZ ZELENÁ LÉKÁRNA - 20000 PŘÍRODNÍCH PRODUKTŮ PRO ZDRAVÍ - WWW.PROZDRAVI.CZ Nábytek a bytové doplňky - největší internetový obchod Největší internetové nákupní centrum v ČR prodamy.cz HODINKY - TISÍCE MODELŮ - WWW.OBCHOD-HODINKY.CZ VŠE PRO VAŠI KRÁSU - WWW.OBCHOD-KOSMETIKA.CZ PARFÉMY - SLEVY 30-50% - WWW.OBCHOD-PARFEMY.CZ Tisíce kvalitních značkových šperků především ze stříbra a chirurgické oceli - přívěšky, náramky, naušnice, piercingové šperky, prsteny. Bezkonkurenční ceny v ČR. Zboží skladem. Doprava zdarma. Široký výběr pneumatik za bezkonkurenční ceny od renomovaných firem pro všechny typy automobilů a motocyklů, široký výběr litých kol, plechových disků a pneu příslušenství. Zboží dopravujeme zdarma od 24 hodin v rámci České republiky.

Citáty, výroky, přísloví, pranostiky

Bohatá sbírka citátů a výroků slavných osobností, přísloví, pranostik, Murphyho zákonů, hlášek z filmů a dalších.

Katalog odkazů

Katalog webů, katalog stránek, výměna odkazů, zpětné odkazy,seo.

MARRE style

Široká nabídka piercingu a šperků z chirurgické oceli, snubní prsteny.

Nevíte kam na výlet?

Už vás nebaví stále sedět doma? Tak co teď?? Vezměte si na nohy pevné boty, vzbuďte rodinu, partnera nebo kamarády a pojeďte s námi na výlet!

Omalovánky pro děti - online - k vytištění

Nejlepší omalovánky pro děti on-line k vytištění ? široký výběr omalovánek všech žánrů. Najdete pohádkové postavy, večerníčky, zaměstnání, auta, lodě, letadla, zvířata, květiny a mnoho dalšího.

Pokojové rostliny

Pokojové rostliny, rady pro pěstování, onemocnění, výstavy pokojových rostlin, katalog.

Vaše děti

On-line magazín pro rodiče (nejen) o dětech.

www.brnkni.cz

Databáze kytarových akordů a tabů, společně s doprovodnými texty písní.

Zvířata ? inzerce zdarma

Inzertní web ze zvířecí říše.

Výměna odkazů

Jste-li majitelem zajímavého a přiměřeně navštěvovaného webu a máte-li zájem o reciproční výměnu odkazů, napište na mail zpevnik@centrum.cz.

Líbí se vám náš zpěvník?

Chcete zpěvník propagovat na vašem webu? Stačí, když na svůj web umístíte níže uvedený červený kód. Výsledkem bude zobrazení ikonky, kterou vidíte dole. Pokud si ikonku přidáte, dejte nám vědět na zpevnik@centrum.cz.

<a href="http://www.zpevnik.wz.cz"><img src="http://www.zpevnik.wz.cz/zpevnik_iko.gif" width="88" height="31" style="border: none;" alt="Zpěvník s akordy - Nejrozsáhlejší zpěvník s akordy na českém internetu. Obsahuje texty písní všech žánrů. V databázi je okolo 13000 písniček." title="Zpěvník s akordy - Nejrozsáhlejší zpěvník s akordy na českém internetu. Obsahuje texty písní všech žánrů. V databázi je okolo 13000 písniček." /></a>

Zpěvník s akordy - Nejrozsáhlejší zpěvník s akordy na českém internetu. Obsahuje texty písní všech žánrů. V databázi je okolo 13000 písniček.